Пам'ятка для дітей «Як працювати над проектом»

   Як вибрати тему?  Тему вибрати нескладно, якщо точно знаєш, що тебе цікавить в даний момент. Якщо не можеш відразу визначити тему, задай собі наступні питання:

· Що мені цікаво найбільше?

· Чим я хочу займатися в першу чергу (математикою, поезією, астрономією, історією, спортом, мистецтвом, музикою і т.д.)

· Чим, найчастіше я займаюся у вільний час?

· За якими навчальним предметам я отримую кращі оцінки?

· Що з вивченого в школі хотілося б дізнатися більш глибоко?

· Якщо що таке, чим я особливо пишаюся?

Якщо ці питання не допомогли, звернися до вчителів, запитай батьків, поговори про це з однокласниками. Можливо, хтось підкаже тобі цікаву ідею, тему твого майбутнього проекту. Всі можливі теми можна умовно розподілити на три групи: Фантастичні теми про неіснуючі фантастичних об'єктах і явищах Експериментальні теми, що припускають проведення власних спостережень, дослідів, і експериментів.Теоретичні тема з вивчення, узагальнення, відомостей, фактів, матеріалів, що містяться в різних книгах, фільмах і інших подібних джерелах.

Мета і завдання Визначити мету, значить відповісти собі та іншим на питання про те, навіщо ти його проводиш.Завдання уточнюють мету. Мета вказує загальний напрямок руху, завдання описують основні кроки. Гіпотеза Гіпотеза - це припущення, міркування, здогадка, ще не доведена, не підтверджена досвідом. Зазвичай гіпотеза починається зі слів:

· Припустимо,

· Можливо,

· Що якщо.

План роботи Для того щоб скласти план, треба відповісти на питання: як ми можемо дізнатися щось нове про обраної теми. Для цього треба визначити, якими методами можемо користуватися, а потім вибудувати їх по порядку. Список доступних методів: · Подумати самостійно; • Подивитися книги; · Запитати у інших людей; · Познайомитися з кіно - і телефільмами; · Звернутися до комп'ютера; Інтернету; · Поспостерігати; · Провести експеримент

Підготовка до захисту проекту Зібрано всі відомості, проведені всі спостереження. Тепер потрібно коротко викласти на папері найголовніше, розповісти про це людям.

1. Приготувати текст повідомлення

2. Зробити висновки

3. Приготувати малюнки, схеми, макети.

4. Приготуватися до відповідей на запитання

Від чого залежить успіх Потрібно вірити в те, що досягнеш наміченої мети. Прагнути до неї, незважаючи на труднощі. Вірити в себе!

Категорія: Поради | Додав: alenad79 (09.02.2017)
Переглядів: 175 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *: