Міністерство освіти і науки доручило навчальним закладам забезпечити у 2016 році скорочення керівного, адміністративного, управлінського, господарсько-обслуговуючого персоналу, водіїв, а також робітників, які обслуговують громадські будівлі на 10%. Відповіднийнаказ підписаний 13 квітня першим заступником міністра освіти Інною Совсун.

Наказ мають виконати керівники навчальних закладів та установ освіти, штатний розпис яких розробляється з дотриманням вимог, передбачених типовими штатними нормативами і які передбачають максимальну кількість посад, затверджених відповідними наказами МОН.

Департаментам освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій та&nb ... Читать дальше »

Просмотров: 137 | Добавил: alenad79 | Дата: 25.04.2016

  Офіційний постачальник інтерактивного і проекційного обладнання для освітніх установ - компанія «Інтер Сістемс», пропонує вчителям і викладачам ознайомитися з сучасними проекторами Hitachi, що допоможуть удосконалити навчальний процес.

В рамках вебінару «Проектор Hitachi для освіти» будуть розглянуті питання новинок серед проекторів Hitachi, необхідність використання 3LCD проекторів в освітніх установах, лазерних та світлодіодних проекторів, що були представлені у лютому на виставці ISE в Амстердамі.
... Читать дальше »

Просмотров: 143 | Добавил: alenad79 | Дата: 19.04.2016

 Міністерство освіти і науки у цьому році повернеться до перевіреної процедури видачі документів про освіту, щоб усі діти змогли вчасно отримали свої атестати. Про це у своєму Facebook написала міністр освіти Лілія Гриневич.

За її словами, у МОН було проведено нараду, на який відбулось обговорення виготовлення атестатів і свідоцтв про освіту для випускників 9 і 11 класів.

«Є реальна загроза не видати вчасно документи випускникам. Місяць тому МОН раптово змінило електронну базу, в яку мають вноситися дані про випускників для подальшого друку документів. Що з'ясувалося на нараді: нова база даних не пройшла тестування, не сертифікована, не має підтвердження, що в ній будуть захи ... Читать дальше »

Просмотров: 160 | Добавил: alenad79 | Дата: 19.04.2016

  Уже стало доброю традицією в нашій школі проводити на початку ІІ семестру тиждень математики, фізики та інформатики. Учні з нетерпінням чекають цього тижня, і недаремно. Адже кожен з них може взяти активну участь в усіх заходах і поринути у цікаву мандрівку по країні Математики, Інформатики та Фізики.  Ось і напередодні канікул в школі проводився тиждень математики, фізики, інформатики, який пройшов під девіом: «Цифри не управляють світом, але вони показують, як управляється світ» І. Гете. Протягом тижня в усіх класах проводилися цікаві конкурси, турнири, вікторини, на яких звучали цікаві повідомлення, розв’язувалися цікаві завдання. Тиждень пройш ... Читать дальше »

Просмотров: 451 | Добавил: alenad79 | Дата: 26.03.2016

  Уряд забезпечує зростання соціальних стандартів громадян, зокрема підвищення зарплат бюджетникам, у тому числі й галузі освіти. Про це, з посиланням на Урядовий портал,повідомляє прес-служба Міносвіти.
Зокрема, у відомстві нагадують, що протягом 2015 року двічі, у вересні та грудні, відбувалося підвищення посадових окладів Єдиної тарифної сітки.
«Цьогоріч для працівників бюджетної сфери, зокрема і для освітян, виходячи з наявних фінансових ресурсів, Держбюджетом передбачено неодноразове підвищення розміру мінімальної заробітної плати», - зазначають у Міносвіти.
Також у відомстві повідомляють, що удосконалення оплати праці педагогічних працівників передбачаєтьс ... Читать дальше »

Просмотров: 135 | Добавил: alenad79 | Дата: 25.03.2016

  У Профспілці працівників освіти і науки України пропонують внести до законопроекту «Про освіту» норми про встановлення ставки заробітної плати асистента вчителя у розмірі 3-кратної величини мінімальної заробітної плати та визначення розмірів посадових окладів за кожним наступним (вищим) тарифним розрядом шляхом підвищення попереднього посадового окладу на 15%.
... Читать дальше »

Просмотров: 150 | Добавил: alenad79 | Дата: 24.03.2016

  Для отримання результату державної підсумкової атестації з математики у 2016 році, випускникам загальноосвітніх шкіл необхідно взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні з цього предмета.
У 2016 році тест з ЗНО з математики включатиме в себе 33 завдання, виконання 30-ти з яких зараховуватиметься як державна підсумкова атестація (завдання №1-28 та №31-32).
Завдання для проведення атестації з математики у формі ЗНО укладаються Українським центром оцінювання якості освіти та мають відповідати державним вимогам до рівня загальноосві ... Читать дальше »

Просмотров: 260 | Добавил: alenad79 | Дата: 10.03.2016

                    МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

(Увага! До наказу внесено зміни згідно з наказом МОН №1050 від 8 жовтня 2015 року)

№ 940 від 16 вересня 2015 року

Про проведення державної підсумкової атестації
учнів (вихованців) у системі загальної середньої
освіти у 2015/2016 навчальному році

Відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у с ... Читать дальше »

Просмотров: 138 | Добавил: alenad79 | Дата: 28.02.2016

  У 2016 році державна підсумкова атестація учнів загальноосвітніх навчальних закладів відбуватиметься відповідно до наказу Міністерства освіти і науки  ... Читать дальше »

Просмотров: 139 | Добавил: alenad79 | Дата: 17.02.2016

  Державна підсумкова атестація у початковій школі в 2015/2016 році проводиться відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти та наказу МОН України  ... Читать дальше »

Просмотров: 171 | Добавил: alenad79 | Дата: 13.02.2016

« 1 2 3 4 5 6 »